Proč jíst doplňky stravy?

 

Proč jíst doplňky stravy? Proč jíst tabletky, pilulky, proč jíst ještě něco kromě jídla?

Asi jako většina z Vás nejím 5 porcí ovoce nebo zeleniny denně, dvakrát týdně si nedávám rybu ulovenou v chladných vodách 🙂 Je proto dobré, nějak ty vitamíny a minerály do těla dostat a pravidelně doplňovat.

Většina z lidí dneska žije hektický život. Spousta stresů, nervů, spoustu pohybu a já nevím čeho ještě…. Tím vším tvoje tělo dostává zabrat. A když nejíš stravu, která ti dává potřebné živiny tak prostě zadřeš 🙂 V ideálním případě by samozřejmě bylo super mít všechny živiny v tom co jím. Jenže kdo z Vás to takhle dělá? Svému autu, psovi, kočce a nevím čemu všemu ještě dopřeješ supr údržbu, jídlo, veterináře. Ale co dopřeješ svému tělu? Myslíš, že bys mu měl dát kvalitní palivo? Právě proto jsou tady doplňky stravy, nenahrazují pestrou stravu ale rozhodně je to něco, co můžeš dávat svému tělu pravidelně a víš, že je to pro něj dobré.

Osobně používám doplňky stravy Nutrilite. Tato firma je na trhu už více než 80 let. Takže asi funguje 🙂 Pěstují rostliny ze kterých vyrábí vitamíny na vlastních farmách. Zakladatel firmy Nutrilite byl přesvědčen, že k přirozenému zdraví člověka přispívají vitamíny a minerální látky obsažené v rostlinách. Na to, na co všichni přicházejí až teď už věděl před 80ti lety.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.