Můj příběh: od strojařiny k hubnutí podle DNA

Moje babička vždycky říkala: "Až bude hlad tak tlustý zchudne a chudý zdechne." No jo, jenže ten hladomor pořád ne a ne přijít. Žijeme v době kdy je všeho dostatek. Jenže jsme si mezitím nevšimli, že už nepracujeme manuálně, ale že sedíme 8 někdy i 10 hodin zavření v práci u počítače. No a co tím chci říct? Že pohyb a správný jídelníček dnes jsou alfa i omega pro udržení tělesné váhy.                            

Jak jde dohromady Strojařina a hubnutí podle DNA?

Od mala mě rodiče vedli ke sportu. Nejdříve lyže, brusle a pak orienťák a kolo. Jenže pak přijde první zaměstnání, méně času a sport tak nějak potichu ustoupí do pozadí. Lépe řečeno nějaká pravidelná pohybová aktivita. Znáte to auto do práce auto z práce a večer jsem rád že žiju a dám si něco na chuť.

Jako technik spíše pracuji s počítačem. A i na mě se kancelářská práce projevila. Váha šla nahoru a fyzička dolů 🙂 Tohle se mi ale moc nelíbilo a rozhodl jsem se, že nebudu čekat na hladomor.                                                                                

Koupil jsem si program Bodykey začal se hýbat a za týden zhubl. Přesně takhle to nebylo:-) Koupil jsem si program a odložil ho. Měl jsem strach, že nebudu mít co jíst, budu trpět hlady a co když mi vyměnili DNA? Takhle to šlo asi měsíc. Nakonec jsem se jednoho dne rozhodl a začal ho aktivně používat. Postupně jsem se dostal na váhu kterou jsem si přál. Nebylo to lusknutím prstu. Všechno co v životě stojí   za to, stojí čas a úsilí. Jinak bychom si toho nevážili.

Podle mě je důležitě obzvlášť dnes v době vysedávacího zaměstnání nějak se hýbat. Ale hlavně dělat takovou aktivitu která člověka baví a u toho trochu upravit jídelníček. Co kdybychom společně vybudovali zdravější Českou republiku? Stáhněte si Ebook, nebo se podívejte na stránky Bodykey.cz a uvidíte jestli Vám to bude dávat smysl. 

Moje kariéra

Vystudoval jsem Strojní inženýrství s titulem Ing. Při hledání zaměstnání jsem narazil na podnikání Amway. Je to projekt, který mi dává smysl a jeho součástí je právě program Bodykey - hubnutí podle DNA.

Od roku 2013 jsem pracoval na různých pozicích jako technik investic, technický poradce a současně technik údržby.

Myslím, že je to naprosto vyčerpávající a už bych měl dát nějaký článek na blog ...

 

Petr Kuča

Před 78 kg, pas 98 cm
Po 74 kg, pas 94 cm

Dva měsíce 4 kg a 4 cm dole

Od mala mě rodiče vedli ke sportu, nejdřív lyžování a pak brusle. Na základce a střední mě chytil orienťák. Takže trénink 2 - 3x týdně a o víkendech závody. A protože člověk pořád nemůže zatěžovat klouby, tak jsem na vysoké začal jezdit na kole a běžkovat. S nadšením jsme o víkendu s kamarádem jezdili na běžky, to bylo v dobách kdy ještě byla zima 🙂
Jakmile jsem začal chodit do práce tak jo když utne. Mám přece málo času, a byl jsem přece "unavený" z práce. A výsledek se brzo dostavil. Fyzička šla dolů, moje váha zase nahoru.
Proběhlo pár snah shodit nadbytečná kila a centimetry v pase ale bez úspěchu. Rozhodl jsem se že vyzkouším program Bodykey a výsledek se dostavil cca 4 kg a 4 cm v pase jsem shodil během dvou měsíců.
Ale to není to podstatné. Zjistil jsem co mám jíst. Naučil jsem se co to vůbec jsou bílkoviny, vláknina, sacharidy a tuky.
A hlavně začal jsem sportovat, tak že mě to baví. Takže i po 12h v práci si jdu na chvíli zaběhnout. Proč? Protože mě to baví a je to pro mě ten nejlepší relax 🙂

STÁHNĚTE SI ZDARMA EBOOK: "Hubněte zdravě pomocí Vaší DNA a bavte se přitom pohybem."