Co říkají klienti o programu Bodykey?

Jaké jsou jejich výsledky?

Co říkají klienti o programu Hubnutí podle DNA? Jaké jsou jejich výsledky? Program bodykey by NUTRILITE není dieta. Je to životní styl. Sami si volíte co rádi jíte a jakou pohybovou aktivitu máte rádi. Zhubnout zabere čas a úsilí, ale stojí to za to 🙂

20. 3. 2015 - 81, 5 kg

20. 6. 2015 - 74, 5 kg

Bodykey rozhovor s Jaroslavem Orlíkem.

Celý svůj profesní život se jako internista a gastroenterolog zabývám výživou a způsoby stravování, navíc jsem 8 let v nemocnici v Krnově působil jako ústavní dietolog. Celý svůj osobní život se snažím o to, abych si držel normální hmotnost, protože oba mí rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity. Teprve program Bodykey, který je založen na genetickém vyšetření, mi konkrétně ukázal, jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita jsou vhodné pro mou osobu. Během 3 měsíců jsem dokázal zredukovat 8 kg tuku a nabýt 1 kg svalové hmoty a váhový úbytek mírně pokračoval až do dosažení mé cílové optimální hmotnosti, kterou budu již trvale udržovat. Po devíti měsících se nedostavil žádný jo-jo efekt, celkem jsem zredukoval 10,5 kg tuku a zvýšil svou svalovou hmotu o 1,3 kg. Jsem nadšený tímto programem a tím, co lékařům, výživovým a nutričním specialistům a hlavně všem, kteří chceme žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost nabízí! Vždyť je založen na vědeckém základě – genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu, je dostatečně flexibilní – jím normální stravu, nemusím žádné koktejly a krabičky, můžu používat běžné potraviny. A co je pro mne jako lékaře hodně zajímavé, počítá za mne nejen příjem energie a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitaminů a stopových prvků – to mi žádný nutriční specialista nespočítá.

MUDr. Jaroslav Orlíkgastroenterolog, 59 let

10. 3. 2015 - 74 kg

11. 6. 2015 - 66 kg

Bodykey rozhovor s Naďou Orlíkovou.

Pro všechny, kteří důvěrně znají situace: Ať sním, co sním, vždycky přiberu. Když už shodím nějaké to deko, mám ho za chvíli zpět. Ať držím jakoukoliv dietu, vždycky zhubnou jen ti druzí. Je mi více než 50 let a všichni kolem říkají, že po padesátce už budu jen přibírat a nemám šanci zhubnout. Pokud znáte tyto situace, pak vám chci říci, že je mi 54 let, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg tuku, mám o 2 konfekční čísla menší oblečení, mám lepší postavu než moje mladší sestra, která byla celý život štíhlá, že dnes mohu jíst jídlo, které jsem si celý život nedovolila. Cítím se skvěle, zdravě, sebevědomě a hlavně si věřím, že i věci nemožné jsou možné. Nezměnila jsem pohybovou aktivitu (cvičit chodím už několik let), jen jsem změnila jídelníček podle Bodykey. Tak se do tohoto hubnoucího programu pusť ,ne do diety a sám poznáš, jak je život krásný a co všechno zvládneš. Krásné a štíhlé budoucí časy přeje.

Naďa Orlíkovákosmetička, 54 let

22. 12. 2014 - 100,4 kg

Obvod pasu 103 cm

21. 2. 2015 - 96,5 kg

Obvod pasu 95 cm

1. 7. 2015 - 85 kg (- 15 kg)

Obvod pasu 89 cm (- 14 cm)

Celý svůj život jsem byl vždy velmi aktivní sportovec a držel jsem si stále dobrou fyzickou kondici. I přesto jsem měl stále nadváhu a nedařilo se mi dosáhnout mou optimální hmotnost. Protože mí oba rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity, usoudil jsem časem, že mám pravděpodobně predispozice k nadváze také, ale nechtěl jsem se s tím smířit. Dostal jsem možnost stát se ambasadorem revolučního programu na snížení hmotnosti, který vychází z naší DNA a našeho životního stylu a od začátku jsem byl tímto programem nadšen. Ukázal mi jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita je pro mne nejvhodnější. Během 6-ti měsíců jsem zhubl 18 kg tuku a zároveň si uchoval svou svalovou hmotu. Díky úbytku 15 cm v pase jsem vyměnil celý svůj šatník o dvě konfekční velikosti. Po dosažení mé cílové hmotnosti se cítím úžasně a stále si ji v pohodě udržuji. Jsem nadšený tímto programem, je to revoluce pro všechny, kteří chtějí žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost již doživotně. Vždyť je založen na vědeckém základě - genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu a je dostatečně flexibilní - jím normální stravu, na výběr mám z cca 3.000 chutných receptů a používám běžné potraviny, žádné koktejly nebo krabičky. Vybral jsem si pohybovou aktivitu, která mne baví a mám neustálou podporu mého Bodykey osobního trenéra. A co je pro mne důležité, že program za mne počítá nejen příjem energie, vitamínů a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitamínů a stopových prvků, což mi žádný nutriční specialista nespočítá.

Ladislav Turoňambasador a trenér programu, 51 let