Proč je důležité stanovit si cíle při hubnutí?

Proč je důležité stanovit si cíl při hubnutí? Stejně jako když v šipkách míříš na střed, i při hubnutí je potřeba mířit. Nemíříš na střed ale míříš na snížení hmotnosti. Předem si stanovíš o kolik kilo chceš zhubnout.
Určitě znáš spoustu lidí, kteří si dají na nový rok předsevzetí. Začnou chodit do posilky, začnou běhat. Vydrží jim to maximálně měsíc nebo dva. Proč to tak je? Protože si nestanovili žádný cíl. Neví kolik kilo chtějí zhubnout, nestanovili si ani jakou fyzičku chtějí dosáhnout. Pak jim zaměření samozřejmě nevydrží. Je to stejné jako s házením šipek, když nemíříš na střed, asi těžko trefíš 🙂
Program Bodykey přímo vede k tomu, zaměřit se na cíl. Nastavíš si hned cílovou hmotnost, které chceš dosáhnout . Jestli chceš zhubnout 2 kila, 5 kilo, 10 kilo, záleží čistě na tobě. Nastavíš si třeba, zhubnu o 10 kilo. Pak toho dosáhneš a nastavíš si nový cíl, dalších 10 kilo.  Záleží čistě na tobě, jak se cítíš a s jakou vahou budeš spokojený.
Když si stanovíš cíl a pak pro jeho splnění nic neděláš, to znamená ani necvičíš ani nejíš podle plánu nebo systému tak ho nedosáhneš. Nestačí mít napsané na papíře, že chceš zhubnout 5 kilo. Ten papír za tebe nezhubne. Nefunguje to tak a nikdy to tak fungovat nebude. Musíš pro splnění cíle něco udělat. Nejdříve si cíl stanovíš a pak ho postupně realizuješ až si jej splníš. Je to jednoduché. Důležitá je vytrvalost. Číst ses taky nenaučil přes noc. Chvíli to trvá, ale až se to naučíš tak ti to nikdo nevezme 🙂 Věř si, zkus to a postupně realizuj svůj cíl.
P.S.: Souprava Bodykey je až do Silvestra slevněná na 8260 Kč (původně 13 420 Kč). Kontaktuj jestli máš zájem o slevu. Jak souprava Bodykey vypadá a co obsahuje? Mrkni na shop.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.