Jak si najít čas na pohyb?

Počasí přálo a mohl jsem točit video venku 🙂 Koupil jsem si paměťovku, tak už se mi snad fotky z mobilu nesmažou, jako minule…..
Jak si najít čas na sport, když už jsem si koupil program Bodykey? Jako většina z Vás pracuju v kanceláři. Do práce vyjdu v 7 ráno a vracím se kolem 5ti odpoledne. Ráno před prací se mi moc sportovat nechce, protože je tma a zima. Řeším to tak, že cvičím po večerech a o víkendu sportuju. 
Po večerech se dá cvičit podle programu Bodykey. Jsou tam videa pro cvičení s vlastní vahou. Šetříš čas a peníze, nemusíš chodit do posilky a pro začátek to bohatě stačí. O víkendu chodím běhat, protože mě nebaví být zavřený někde v tělocvičně. Už se těším až pojedu na běžky nebo na lyže, podmínky už na to jsou 🙂
No ale co když se z práce přes týden vracím kolem osmi večer. Nemám absolutně čas na nic, přijdu domů a jsem rád že se vyspím. Pokud nepracuješ o víkendu, tak jsem přesvědčený že máš 48 hodin na to, abys dvě hodiny věnoval sportu. Je to jenom o tom chtít a najít si čas. 
Co když jsem ale nikdy nesportoval, můj největší výkon byl jít 2krát týdně ve škole do tělocviku? Vůbec to nevadí. V programu Bodykey si navolíš svoji aktuální fyzickou kondici a on ti doporučí čas, který bys měl věnovat pohybu. Zase si ale volíš takovou aktivitu, která tě bude bavit a u které se budeš cítit dobře. Není to o tom, dělat něco co tě vůbec nebaví. Musíš si najít něco, co tě bude bavit a co budeš dlouhodobě dělat. 
Jsem přesvědčený o tom, že v programu Bodykey dosáhneš s minimálním úsilím maximálních výsledků. Je to ale o pravidelnosti. Bodykey není dieta, není to na tři měsíce, kdy zhubnu a pak se na veškerý pohyb a způsob stravování vykašlu. Bodykey je životní styl . Jednou ses rozhodl že budeš cvičit, budeš se hýbat, budeš jíst na základě doporučení podle tvojí DNA a tak to bude napořád. Budeš příkladem svým dětem, svojí rodině. A budeš příkladem člověka, který něco zvládl a něco dokázal.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.